Grand Case Bleu Marine Sea Side
| Wi-Fi | Privat strand Strand | Barnvänligt Barnsängar |
| Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Lägenheten Grand Case Bleu Marine Sea Side med 1 sovrum ligger mindre än 5 minuters gångavstånd från Baie de Grand-Case och har utsikt över havet. Det strandnära läget erbjuder enkel tillgång till Opuntiasläktet cirka 4 km bort.
Den 60 m² stora lägenheten ligger bara några meter från Tropismes Gallery. Inom 10 minuters bilresa från den här lägenheten kan gästerna besöka Caye Verte. Ungefär 25 minuters gångavstånd från lägenheten Grand Case Bleu Marine Sea Side hittar du Loterie Farm.
På det här boendet har gästerna tillgång till terrass, sitthörna och vardagsrum, tillsammans med luftkonditionering. Gästerna i lägenheten erbjuds ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar. Det finns också en separat toalett och en dusch.
Det här boendet erbjuder möjligheter för självhushållning, inklusive ett komplett kök, matplats och utomhusmatplats för gästerna. Det tar 15 minuter med bil till Saint Martin flygplats.
- Flygplatser
- St Martin Esperance Flygplats2,4 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
- Privat strand
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
Service
- Hushållning
- Matinköpsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vilka populära sevärdheter ligger nära den strandnära lägenheten Grand Case Bleu Marine Sea Side?
Tropismes Gallery samt Baie de Grand-Case är några av de sevärdheter som ligger i närheten av den strandnära lägenheten Grand Case Bleu Marine Sea Side. - ❓
Hur lång är det till stadens centrum från lägenheten Grand Case Bleu Marine Sea Side?
Det tar 15 minuters promenad från lägenheten Grand Case Bleu Marine Sea Side till stadens centrum. - ❓
Hur mycket kostar det att boka den strandnära lägenheten Grand Case Bleu Marine Sea Side?
Priset för att boka den strandnära lägenheten Grand Case Bleu Marine Sea Side är 207$. - ❓
Erbjuder lägenheten Grand Case Bleu Marine Sea Side parkering?
På lägenheten Grand Case Bleu Marine Sea Side finns gratis privat parkering där du kan parkera din bil. - ❓
Vad är den strandnära lägenheten Grand Case Bleu Marine Sea Sides storlek?
Den strandnära lägenheten Grand Case Bleu Marine Sea Sides yta är 60 kvadratmeter.